Aktualności

Podstrony: 1 2 3 4 5 »

Weź udział w 11. międzynarodowej konfernecji "Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie"

Zapraszamy Państwa na 11. Międzynarodową Konferencję „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie”. Konferencja odbędzie się 19 i 20 września w Airport Hotel Okęcie w Warszawie i skierowana jest do przedstawicieli sektora edukacyjnego, organizacji pozarządowych, wymiaru sprawiedliwości oraz dostawców usług i treści internetowych.

Rozpoczynamy zapisy na 11. Międzynarodową Konferencję „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie”

Zapraszamy do rejestracji na 11. Międzynarodową Konferencję „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie”- FORMULARZ ONLINE. Konferencja odbędzie się 19-20 września 2017 r. w hotelu Airport Hotel Okęcie w Warszawie. Zgłoszenia przyjmowane są do 6 września 2017 r., informacja o zakwalifikowaniu lub odrzuceniu zgłoszenia przesłana zostanie zainteresowanym najpóźniej do 8 września 2017 r.

Digital Youth Forum 2017 - podsumowanie

350 młodych ludzi zgromadzonych w  Centrum Nauki Kopernik i ponad 2 tysiące uczniów przed ekranami w szkołach wzięło udział w wyjątkowym wydarzeniu  poświęconym pozytywnemu wykorzystaniu nowych technologii i bezpieczeństwu online – Digital Youth Forum (DYF).  Wydarzenie, organizowane przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę przy wsparciu partnerów, odbyło się już po raz drugi.

Uwaga! Konkurs na najciekawszą inicjatywę DBI 2017 rozstrzygnięty

Z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu do końca lutego 2017 r. zgłoszonych zostało 1949 inicjatyw na rzecz bezpieczeństwa dzieci i młodzieży online. Do końca marca lokalni organizatorzy DBI przysłali blisko 600 sprawozdań ze zrealizowanych inicjatyw. Wszystkie sprawozdania wzięły udział w konkursie.
Podstrony: 1 2 3 4 5 »
Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X
Menu strony